Anonimo 2.0.5 MOD Premium Cracked

Anonimo 2.0.5 MOD Premium Cracked

App Information of Anonimo - Anonim Sohbet

App Name Anonimo - Anonim Sohbet
Genre Apps, Social
Size
Latest Version
Get it On Google Play
Update2022-06-07T00:00:00.000Z
Package Namecom.shiftmobi.anonimo
Rating
Installs50K+

Description of Anonimo 2.0.5 MOD Premium Cracked Download

Anonimo – Anonim Sohbet
Hayatınızın bir parçası haline gelen sosyal medyada yeni insanlarla tanışmak istiyor ama aynı zamanda da kimliğinizin gizli kalmasını mı istiyorsunuz. İşte size harika bir anonim sohbet etme uygulaması: Anonimo – Anonim Sohbet. Kullanıcı dostu ara yüzü ile harika bir sohbet ve arkadaşlık uygulaması tecrübesini hemen deneyimleyebilirsiniz.

Anonimo – Anonim Sohbet Uygulaması Özellikleri
– Anonim sohbet ve arkadaşlık uygulamasında istediğiniz kullanıcıya anonim mesaj atabilirsiniz. İstediğiniz zaman anonim olmaktan çıkabilirsiniz.
– Profilinize özelleştirebilirsiniz.
– Anonim tanıştığınız kişiler ile sohbetiniz ilerlediğinde dilediğiniz zaman anonim hesap olmaktan çıkabilirsiniz.
– Bununla beraber aynı zamanda mesajlaşırken karşı tarafa fotoğraf gönderebilirsiniz.
– Günümüz sosyal medya platformlarından yola çıkarak tasarlanan sohbet uygulamamızda, profilinizde dilediğiniz gibi post şeklinde fotoğraflar paylaşabilirsiniz. Bununla beraber diğer kullanıcıları arkadaş olarak takip de edebilirsiniz.
– Keşfet bölümü sayesinde farklı profilden insanları görebilir, kullanıcı adları ile arama yapabilir, anonim mesaj atabilir, sohbet etmeye başlayarak arkadaş olabilirsiniz.
– Anonimo – Anonim sohbet uygulamasının filtre özelliği sayesinde kadın / erkek ya da bölge şeklinde filtreleme yapabilirsiniz. Böylelikle sadece tanışmak istediğiniz kişilerin profillerini görebilirsiniz.

Anonim Sohbet Uygulaması Anonimo Premium Paket Özellikleri
Anonim sohbet ile insanlar ile tanışmak isteyen ve profillerinin daha fazla ön plana çıkmasını isteyen kişiler Anonimo – Anonim Sohbet ve arkadaşlık uygulamasının Premium paketinden yararlanabilirler. Bu paket sayesinde;
Daha görünür hale gelirsiniz, Reklamlar gizlenir, Detaylı filtreleme özelliği uygun profilleri listeler, Premium rozeti kazanabilirsiniz. Rozet sayesinde güvenilirliğiniz artar ve çok daha kolay insanlarla tanışabilirsiniz.

Anonimo Sohbet uygulaması kullanıcıların beğenisini ve memnuniyetini oldukça önemseyen bir arkadaşlık uygulamasıdır. Sohbet etmeye başladığınız kişiler rahatsız ederse Sohbeti Bitir seçeneği ile konuşmayı bitirebilirsiniz. Karşınızdaki kişi artık sizi rahatsız edemez

Rahat Ol, Burada Anonimsin
Anonimo – Anonim sohbet uygulamasında tanıdığın ya da tanımadığın herkesle dilediğini gibi (topluluk kuralları çerçevesinde tabii ki de) konuşabilir, sohbet edebilir, mesajlaşabilir, tanışabilirsiniz. İtiraflar yapabilir, kafanı dağıtmak istediğinde özgürce konuşabilirsiniz, çünkü burada yaptığınız konuşmaların hepsi anonim. İstediğiniz zaman anonim profil olmaktan çıkabilir ve karşı tarafın da sizi tanımasına olanak verebilirsiniz.
Burada yeni insanlarla tanışarak anonim konuşmanın tadını çıkartabilirsiniz. Hızlı, gizli ve topluluk kuralları çerçevesinde düzeyli mesajlaşmalar için Anonimo – Anonim sohbet Uygulaması tam size göre tasarlanmıştır.
İnsanlarla tanışın, sohbet edin ve iletişim becerileriniz geliştirin.

Anonim Sohbet Etmenin Size Sunacağı Diğer Faydalar
Anonim sohbetin özgüven, rahatlama, fikir alma ya da fikir verme, yorum yapma gibi pek çok faydası bulunmaktadır. Kendiniz olmaya ve duygularınızı ifade etmeye daha yatkın olduğunuz için, konuştuğunuz kişiler tavsiye verebilir veya neler olup bittiğini ifade ederken sizi dinleyen kişi olabilir. Terapinin yerini tutmasa da, hemen bazı çözümler almanın iyi bir yolu olabilir. Ayrıca karşılıklı konuşmalarda ya da iletişim becerilerinde de sizlere oldukça iyi seviyede fayda sağlayabilir.
Anonimo – Anonim Sohbet ve Arkadaşlık uygulaması uygulaması ile herhangi bir yerden herhangi biriyle sohbet edebilirsiniz. İşe gidip gelirken, molada, sırada beklemede veya sinyal aldığınız herhangi bir yerde. Bu, istediğiniz zaman iletişim kurmanıza olanak tanır.
Siz de hemen anonim konuşmalar yapmak, sosyal medya dünyasında yeni insanlarla pratik bir şekilde rahatça tanışmak istiyorsanız hemen Anonimo – Anonim Sohbet Uygulamasını indirin ve bu eğlencenin tadını çıkartın.

Mod info:

  • Anonimo – Anonim Sohbet (Premium Cracked)
  • MOD ID: com.shiftmobi.anonimo

Leave a Reply

Your email address will not be published.