Тести ПДР 2.9.0 MOD Premium Cracked

Тести ПДР 2.9.0 MOD Premium Cracked

App Information of Тести ПДР

App Name Тести ПДР
Genre Apps, Education
Size
Latest Version
Get it On Google Play
Update2022-06-07T00:00:00.000Z
Package Nameua.vodiy.lite
Rating
Installs500K+

Description of Тести ПДР 2.9.0 MOD Premium Cracked Download

Із застосунком “Тести ПДР” ви можете повторити/вивчити Правила дорожнього руху (ПДР) України, підготуватись до офіційного іспиту для кандидатів у водії. Інформація стане у нагоді як новачкам, так і водіям зі стажем.

Питання тестів ПДР відповідають офіційним, затвердженим Наказом ГСЦ №171 від 29.10.2021. Усі питання актуалізовано станом на січень 2022.

Версія Lite дозволить Вам розпочати підготовку до іспиту і синхронізувати прогрес з сайтом vodiy.ua та версією PRO застосунку ПДР+тест.

У розділі “Автострахування” Ви можете придбати електронний поліс автоцивілки, дізнатись як працює страховий поліс, перевірити рейтинги страхових компаній, заповнити (або тренуватись заповнювати) Європротокол. Також, Ви дізнаєтесь як отримати відшкодування і не втратити право на страхове відшкодування збитків.

Алкогольний калькулятор допоможе розрахувати концентрацію алкоголю в крові і порівняти із максимальним дозволеним значенням.

У застосунку ви, також, знайдете перелік штрафів за порушення ПДР із останніми змінами, систематизований перелік основних законодавчих актів, які регламентують права, обов’язки водіїв та роботу патрульної поліції.

“ПДР України +тест 2022” — це завжди актуальні тести ПДР і найсвіжіша версія Правил дорожнього руху України. Інформація про зміни у ПДР, штрафах, законодавстві, оновлюється безпосередньо з сайту vodiy.ua.

Mod info:

  • Тести ПДР (Premium Cracked)
  • MOD ID: ua.vodiy.lite

Leave a Reply

Your email address will not be published.